Агата-буд Інша продукція Підвіконники

Як правильно обрати вхідні металеві двері?!

dveriСьогодні ринок пропонує широкий асортимент товарів для оборони житла, і на першому місці є вхідні металеві двері, які попри надійну і багатообіцяючу назву, не завжди бувають такими.
Першочергово, двері повинні забезпечити захист житла, також ізолювати приміщення від зовнішнього середовища (тепло і шумоізоляція) і звичайно мати естетичну привабливість.

Перш, ніж зважитись на придбання або замовлення металевих дверей у Ваш будинок подумайте, які завдання будуть виконувати ці двері, що буде головним, а що - другорядним. Наприклад, якщо пріоритет в безпеці, то необхідно наростити її захисні властивості на шкоду зовнішній естетиці.
Обираючи вхідні металеві двері, необхідно в першу чергу звернути увагу на те, хто пропонує двері. Це можуть бути фірми-посередники і власне самі ж виробники. Переваг при замовленні продукції безпосередньо у виробника є безліч. Ви завжди матимете змогу індивідуально обрати модель дверей, колір, візерунок на будь-який смак; знатимете всю технологію виготовлення майбутнього захисту домівки; матимете гарантійне та післягарантійне обслуговування; сертифікат якості. А отже, будете впевнені у надійності виготовленого продукту, який вбереже Ваш дім від непроханих гостей.
Не аби яке значення має і вага дверей, вона повинна відповідати комплектації і не бути меншою за 60 кг. Сертифікована продукція має відповідати всім встановленим нормам і своєму призначенню.
Важливу роль відіграють і комплектуючі. Найкраще, коли серцевина лазерного типу і захищена броненакладкою. Однією з основних ознак надійності дверей, є замки. Якісним продуктом, вважається той, який виготовлений зі сталі, виліт ригелів в якому більше ніж 40 мм., а діаметр ригелів не менше 16 мм. Обов’язково сувальдні отвори потрібно захищати декоративними накладками.
Отже, тепер Ви знаєте як побачити і відрізнити якісні двері від дешевого «захисту-підробки». Продукція повинна бути безпечною, надійною і мати привабливий зовнішній вигляд. Не довіряйте псевдо виробникам, перевіряйте наявність сертифікатів якості, санітарних висновків та ліцензії у виробника, який Вам пропонує двері.
І на останок – справді якісні металеві вхідні двері, просто не реально виготовити за один день. Не вірте даремним обіцянкам, адже технологічні особливості виробництва продукту і відповідальність перед замовником не дозволяють отримати аби які двері, зроблені за короткий термін.
Пам’ятайте про це, і Ви неодмінно оберете найкраще!

Останнє оновлення (Вівторок, 14 липня 2015, 15:52)

 

Схожі матеріали


тернопільбуд
mebelman