sertyfikat_1

sertyfikat_2

sertyficat_3

licenziya
Агата-буд Мінеральна вата проти пінопласту, або що з цього краще?!

Мінеральна вата проти пінопласту, або що з цього краще?!


Мінеральна ватаНе дарма говорять: «Кожен господар, хвалить все своє», проте це не означає і не дає підстав говорити не правду. Зрозуміло, що кожен сумлінний виробник намагається втримати свого замовника і зберегти для себе хорошу репутацію, але на жаль є й такі, які заради власної вигоди вдаються до обману свого споживача. Це і являється однією з найбільш поширених дій, серед виробників, зокрема вхідних металевих дверей. Якщо ж брати конкретно, то недобросовісні виробники, часто дають не правдиву інформацію про товщину металу дверей та їх наповнення.
Розповідають про те, що кращого наповнювача для вхідних металевих дверей ніж пінопласт годі й шукати, що саме пінопласт створює найкращу шумо, теплоізоляцію і т.д.
В деякій мірі, це можливо і так, дискусія з цього приводу триває вже довго і безперспективно, адже однозначно сказати що краще, важко. Кожен дивиться в силу своїх матеріальних можливостей, смаку і особистих вражень.
З фахової точки зору, якщо враховувати теплоізоляцію, то різниці між пінопластом і мінеральною ватою практично немає. Ці два наповнювача рівною мірою забезпечують теплоізоляцію, однак що стосується шумоізоляції, то тут однозначно кращою являється мінеральна вата. Покращення ізоляційних властивостей металевих дверей можна досягти, заповнивши полотно ізоляційним матеріалом – мінватою.
В значенні безпеки, то тут без сумніву і жодних заперечень не змінним лідером являється мінеральна вата, адже це є натуральний, екологічно чистий матеріал, який не горить і є значно стійким до дій хімічних речовин.
Мінеральна вата також характеризується і простотою використання при монтажі, адже легко ріжеться ножем, без зайвої складності і надзвичайної небезпеки.
І на відміну від пінопласту, виробники мінеральної вати надають гарантію високої якості і довгий термін служби матеріалу.
Характеристики мінеральної вати :
* простота монтажу;
* хімічна і біологічна стійкість;
* гідрофобність;
* стійкість до температурних коливань;
* високе звукопоглинання;
* стійкість до деформацій;
* негорючість, перешкода поширенню вогню;
* екологічність;
Що ж стосується пінопласту, то основною його перевагою є створення хорошої теплоізоляції і причиною служить той факт, що кращим теплоізолятором є повітря, а пінопласт на 98% складається з повітря. Але на відміну від мінеральної вати пінопласт є горючим матеріалом і не може служити наповнювачем у протипожежних вхідних металевих дверях.
Ми ж в свою чергу не хочемо критикувати виробників, які використовують пінопласт, але хочемо, щоб Ви були обізнані потрібною інформацією. А разом з тим «озброєні» при виборі продукції.
Пам’ятайте, ніколи не купуйте «кота у мішку», те що дешевше, не може бути кращим. Можливо пінопласт і дозволить Вам дещо зекономити , але не дасть гарантії безпечності та якості. А саме цими властивостями і повинні володіти справді надійні, вхідні металеві двері.
Обирати Вам! Які двері будуть кращими для Вас, але не поспішайте з вибором, добре подумайте перед тим як купувати вхідні двері, бо саме від них першочергово залежить безпека, комфорт і затишок у Вашій домівці. Поставтесь до вибору вхідних металевих дверей з максимальною увагою і прискіпливістю!

Вдалого вибору!
 

Схожі матеріали


тернопільбуд
mebelman